O společnosti PTC Brno, spol. s.r.o.
 
Vznik společnosti se datuje již od roku 1991, na Slovensku byla založena firma P.T.C. spol. s r. o. a o dva roky později, v roce 1993, vzniká v ČR její sesterská pobočka PTC BRNO, spol. s r.o.

Naším společným zaměřením je nákup, prodej a oprava dřevěných přepravních palet.

Naše společnosti prošly od té doby velkým vývojem a dnes tak zaujímají přední místo na českém i slovenském trhu a mezi naše klienty patří i zákazníci v dalších evropských zemích.

Mezi přední zákazníky patří zejména výrobci potravinářských, průmyslových, chemických výrobků, velkosklady a logistiky používající při manipulaci se zbožím palety, ať už běžné EUR palety, standardní palety ale i palety různých atypických rozměrů, také plastové palety, plastové přepravky, gitterboxy apod.  Díky úzké spolupráci s našimi klienty ale i speditéry, jsou naše dodávky řešeny stylem „Just in time“, vždy v čas a v požadované kvalitě.

V roce 2008 jsme se stali součástí skupiny rakouské společnosti Weiss Logistik Center Betriebs GmbH, která se svými 28 pobočkami ve Střední a Východní Evropě patří k vedoucím dodavatelům v paletovém hospodářství.

Odbornost a odpovědný přístup považujeme za základní atributy našich činností.